PLANICA 2023

FIS SVETOVNO PRVENSTVO V NORDIJSKEM SMUČANJU


 

POSEBNA PONUDBA ZA DRUŽINE - UGODNI PAKETI VSTOPNIC!
 

Prenesi cenik


 

PROGRAM

Februar in marec 2023

Dan 1

21 tor

Tek na smučeh, Trening, 5km/10km

Ženske in moški
12.00 - 13.00 CET

Smučarski skoki, Trening, HS102

Ženske
16.00 - 18.30 CET

Dan 2

22 sre

Nordijska kombinacija, Trening, HS102

Ženske
09.00 - 12.00 CET

Tek na smučeh, Trening, Šprint

Ženske in moški
09.00 - 10.00 CET

Tek na smučeh, Kvalifikacije, 5km P

Ženske
12.00 CET

Tek na smučeh, Kvalifikacije, 10km P

Moški
13.30 CET

Smučarski skoki, Trening, HS102

Ženske
15.00 - 16.00 CET

Smučarski skoki, Kvalifikacije, HS102

Ženske
16.30 CET

Dan 3

23 čet

Nordijska kombinacija, Trening, HS102

Moški
09.00 - 11.00 CET

Tek na smučeh, Kvalifikacije, Šprint K

Ženske in moški
12.00 CET

Smučarski skoki, Trening, HS102

Moški
12.30 - 15.30 CET

Nordijska kombinacija, Trening, Tek

Ženske in moški
13.00 - 15.00 CET

Smučarski skoki, Poskusna serija, HS102

Ženske
16.00 CET

Tek na smučeh, Trening, Skiatlon

Moški
16.30 - 17.30 CET

Dan 4

24 pet

Tek na smučeh, Trening, TEK

Ženske in moški
10.00 - 14.00 CET

Nordijska kombinacija, Poskusna serija, HS102

Ženske
10.30 CET

Smučarski skoki, Trening, HS102

Ženske
14.30 - 15.30 CET

Smučarski skoki, Trening, HS102

Moški
16.30 - 17.30 CET

Smučarski skoki, Kvalifikacije, HS102

Moški
17.45 CET

Dan 5

25 sob

Tek na smučeh, Trening, TEK

Ženske in moški
09.00 - 14.00 CET

Nordijska kombinacija, Poskusna serija, HS102

Moški
09.00 CET

Smučarski skoki, Poskusna serija, Ekipno HS102

Ženske
11.15 CET

Smučarski skoki, Poskusna serija, HS102

Moški
16.00 CET

Dan 6

26 ned

Nordijska kombinacija, Poskusna serija, Mešane ekipe HS102

Ženske in moški
09.30 CET

Tek na smučeh, Kvalifikacije, Ekipni šprint

Ženske in moški
11.30 CET

Smučarski skoki, Poskusna serija, Mešane ekipe HS102

Ženske in moški
16.00 CET

Dan 7

27 pon

Tek na smučeh, Trening, 10km

Ženske
12.30 - 14.30 CET

Dan 8

28 tor

Smučarski skoki, Trening, HS138

Ženske
09.00 - 11.00 CET

Tek na smučeh, Trening, TEK

10.30 - 12.30 CET

Nordijska kombinacija, Trening, HS138

Moški
12.00 - 14.00 CET

Nordijska kombinacija, Trening, Tek

Moški
15.00 - 16.00 CET

Tek na smučeh, Trening, 15km

Moški
15.00 - 16.00 CET

Smučarski skoki, Trening, HS138

Ženske
17.00 - 17.45 CET

Smučarski skoki, Kvalifikacije, HS138

Ženske
18.30 CET

Dan 9

01 sre

Tek na smučeh, Trening, Štafeta

Ženske
09.00 - 10.00 CET

Nordijska kombinacija, Poskusna serija, Ekipno HS138

Moški
10.00 CET

Smučarski skoki, Trening, HS138

Moški
13.00 - 16.00 CET

Smučarski skoki, Poskusna serija, HS138

Ženske
16.30 CET

Dan 10

02 čet

Tek na smučeh, Trening, Štafeta

Moški
14.00 - 16.00 CET

Smučarski skoki, Trening, HS138

Moški
16.00 - 17.00 CET

Smučarski skoki, Kvalifikacije, HS138

Moški
17.30 CET

Dan 11

03 pet

Tek na smučeh, Trening, TEK

10.00 - 12.30 CET

Nordijska kombinacija, Trening, HS138

Moški
10.00 - 12.30 CET

Nordijska kombinacija, Trening, Tek

Moški
15.00 - 17.00 CET

Smučarski skoki, Poskusna serija, HS138

Moški
16.30 CET

Dan 12

04 sob

Tek na smučeh, Trening, TEK

09.00 - 12.00 CET

Nordijska kombinacija, Poskusna serija, HS138

Moški
09.30 CET

Smučarski skoki, Poskusna serija, Ekipno HS138

Moški
15.30 CET

Dan 13

05 ned

Tek na smučeh, Trening, TEK

10.00 - 12.00 CET

Februar in marec 2023

Dan 1

21 tor

Dan 2

22 sre

Animacija, DJ

12.00 CET
Arena zabave, Planica

Koncert Smooth Band

20.23 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Dan 3

23 čet

Animacija, DJ

12.00 CET
Arena zabave, Planica

Koncert Šank Rock

20.23 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Dan 4

24 pet

Animacija, Veseli Begunjčani

12.00 CET
Arena zabave, Planica

Podelitev odličij

20.23 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Koncert Xequtifz

21.00 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Dan 5

25 sob

Animacija, Smooth Band

12.00 CET
Arena zabave, Planica

Podelitev odličij

20.23 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Koncert Avseniki

21.00 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Dan 6

26 ned

Animacija, Smooth Band

12.00 CET
Arena zabave, Planica

Podelitev odličij

20.23 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Koncert Tabu

21.00 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Dan 7

28 tor

Animacija, DJ

12.00 CET
Arena zabave, Planica

Koncert Smooth Band

20.23 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Dan 8

01 sre

Animacija, Smooth Band

12.00 CET
Arena zabave, Planica

Podelitev odličij

20.23 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Koncert King Foo

21.00 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Dan 9

02 čet

Animacija, Smooth Band

12.00 CET
Arena zabave, Planica

Koncert Avseniki

20.23 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Dan 10

03 pet

Animacija, Smooth Band

12.00 CET
Arena zabave, Planica

Podelitev odličij

20.23 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Koncert Peter Lovšin in Španski borci

21.00 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Dan 11

04 sob

Animacija, Veseli Begunjčani

12.00 CET
Arena zabave, Planica

Podelitev odličij

20.23 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Koncert Siddharta

21.00 CET
Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

Dan 12

05 ned

Animacija, Veseli Begunjčani

10.00 CET
Arena zabave, Planica

Podelitev odličij

Po tekmi
Tekaški stadion

PRIZORIŠČI

NASTANITVE

Iščete nastanitev v času svetovnega prvenstva?

Zanima me več