TOR

21

FEB

SRE

22

FEB

ČET

23

FEB

PET

24

FEB

SOB

25

FEB

NED

26

FEB

TOR

28

FEB

SRE

01

MAR

ČET

02

MAR

PET

03

MAR

SOB

04

MAR

NED

05

MAR

12.00 CET

Animacija, DJ

Arena zabave, Planica

20.23 CET

Koncert Smooth Band

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

12.00 CET

Animacija, DJ

Arena zabave, Planica

20.23 CET

Koncert Šank Rock

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

12.00 CET

Animacija, Veseli Begunjčani

Arena zabave, Planica

20.23 CET

Podelitev odličij

- TEK, šprint K, ženske
- TEK, šprint K, moški
- TEK, skiatlon, moški
- SKO, HS100, ženske
- NK, posamično, HS100/5 km, ženske

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

21.00 CET

Koncert Xequtifz

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

12.00 CET

Animacija, Smooth Band

Arena zabave, Planica

20.23 CET

Podelitev odličij

- TEK, skiatlon, ženske
- SKO, ekipno HS100, ženske
- NK, posamično HS100/10 km, moški

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

21.00 CET

Koncert Avseniki

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

12.00 CET

Animacija, Smooth Band

Arena zabave, Planica

20.23 CET

Podelitev odličij

- SKO, HS100, moški
- TEK, ekipni šprint, ženske
- TEK, ekipni šprint, moški
- NK, mešano ekipno, HS100/4x5
- SKO, mešano ekipno, HS100

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

21.00 CET

Koncert Tabu

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

12.00 CET

Animacija, DJ

Arena zabave, Planica

20.23 CET

Koncert Smooth Band

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

12.00 CET

Animacija, Smooth Band

Arena zabave, Planica

20.23 CET

Podelitev odličij

- TEK, 10km P, ženske
- TEK, 15km P, moški
- NK, ekipno Team HS138/4x5, moški
- SKO, HS138, ženske

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

21.00 CET

Koncert King Foo

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

12.00 CET

Animacija, Smooth Band

Arena zabave, Planica

20.23 CET

Koncert Avseniki

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

12.00 CET

Animacija, Smooth Band

Arena zabave, Planica

20.23 CET

Podelitev odličij

- TEK, štafete, ženske
- TEK, štafete, moški

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

21.00 CET

Koncert Peter Lovšin in Španski borci

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

12.00 CET

Animacija, Veseli Begunjčani

Arena zabave, Planica

20.23 CET

Podelitev odličij

- SKO, HS 138, moški
- TEK, 30km K, ženske
- NK, posamično, HS138/10km, moški
- SKO, ekipno HS138, moški

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

21.00 CET

Koncert Siddharta

Trg zmagovalcev, Kranjska Gora

10.00 CET

Animacija, Veseli Begunjčani

Arena zabave, Planica

Po tekmi

Podelitev odličij

TEK, 50km K, moški

Tekaški stadion

PRIZORIŠČI